ხმის მიცემა
ნომინაციები : 8
ნომინანტები : 19
ნომინაცია:
წლის ნოვატორი ექიმი
ალექსანდრე კალანტაროვი; ქეთევან არაბიძე
რეკონსტუქციულ-პლასტიკური ქირურგია / კარაპს მედლაინი
ვიდეოს ნახვა
ასლან გერმანიშვილი; ალექსანდრე კორძაძე; ცოტნე სამადაშვილი
ნეიროქირურგია / კავკასიის მედიცინის ცენტრი; ივანე ბოკერიას სახელობის ჰოსპიტალი
ვიდეოს ნახვა
კობა შანავა
ჰეპატობილიარული ქირურგია / ივანე ბოკერიას სახელობის ჰოსპიტალი
ვიდეოს ნახვა
ნომინაცია:
წლის ექსტრემალური გადაწყვეტილება
ედიშერ მაღალაშვილი; ლიკა ხორბალაძე; გიორგი ბეჟაშვილი; მაკა თევზაძე; სოფიო ნიკოლაძე; ირმა კაკაურიძე; ლაშა აფრიამაშვილი
ნეიროქირურგია / მ.იაშვილის სახელობის ბავშვთა ცენტრალური საავადმყოფო
ვიდეოს ნახვა
მირზა ხინიკაძე
ნეიროქირურგია / კავკასიის მედიცინის ცენტრი
ვიდეოს ნახვა
ნომინაცია:
წლის მასწავლებელი
გურამ ჩიტაია
ბავშვთა ნეფროლოგია / ი. ციციშვილის სახელობის ბავშვთა ახალი კლინიკა
ვიდეოს ნახვა
ნანა ტატიშვილი
ნეირომეცნიერება / მ.იაშვილის სახელობის ბავშვთა ცენტრალური საავადმყოფო
ვიდეოს ნახვა
ნომინაცია:
წლის დებიუტი
ნომინაცია:
წლის დიაგნოზი
ალექსან თოროიან; სამველ აგალარიან
ზოგადი ქირურგია / ახალქალაქის ჰოსპიტალი
ვიდეოს ნახვა
ნომინაცია:
წლის გადარჩენილი სიცოცხლე
ნინო ბაბუნაშვილი, დავით ჭყოიძე, კონსტანტინე კარანაძე, ზურა წულაია, პაატა მეშველიანი, მანანა მჟავანაძე
გულმკერდის ქირურგია / ქუთაისის რეფერალური ჰოსპიტალი
ვიდეოს ნახვა
გაგა ბეგიაშვილი; ვასილ გოტაძე; ლევან მებზვერიშვილი; მავრა ჩეკურიშვილი; თორნიკე სეფაშვილი
ნეიროქირურგია / თელავის რეფერალური ჰოსპიტალი
ვიდეოს ნახვა
დავით კოვზირიძე, ლუიზა ტოუსტიკოვა, ალექსანდრე ხაჭაპურიძე
ანგიოქირურგია / დასავლეთ საქართელოს სამედიცინო ცენტრი
ვიდეოს ნახვა
ზაზა ჩუბინიძე; მამუკა ნემსიწვერიძე
ზოგადი ქირურგია / დასავლეთ საქართელოს სამედიცინო ცენტრი
ვიდეოს ნახვა
რაფიკ ჩარჩიან; სურენ კარაპეტიან; გია ეფრიკიან; ანაიდ აპოზიან; სამველ აგალარიან
გულმკერდის ქირურგია / ახალქალაქის ჰოსპიტალი
ვიდეოს ნახვა
იაგო ცერცვაძე; უჩა ბობოხიძე; გიგა სულაბერიძე; გიორგი ლორია; ლაშა ძოწენიძე; სალომე ცერცვაძე; მაია მაჩიტაძე
ნეიროქირურგია / დასავლეთ საქართელოს სამედიცინო ცენტრი
ვიდეოს ნახვა
ნომინაცია:
წლის გადარჩენილი სიცოცხლე (პედიატრია)
მაკა თევზაძე; თინათინ დავითაია; ნანა ტატიშვილი; ლადო წიქარიშვილი
კრიტიკული მედიცინა / მ.იაშვილის სახელობის ბავშვთა ცენტრალური საავადმყოფო
ვიდეოს ნახვა
მეგი გეორბელიძე; დიანა ფოცხვერაშვილი; გოგა გეგია; ლაშა ლობჯანიძე; გურამ ადიკაშვილი; თორნიკე კაპანაძე; მაია მაჭავარიანი; ამირან შარაბიძე; თამაზ გაბუნია
პოლიპროფილური / ი. ციციშვილის სახელობის ბავშვთა ახალი კლინიკა
ვიდეოს ნახვა
ნომინაცია:
წლის გუნდი/გუნდურობის მაგალითი
ირინა დოლიძე; ანზორ მიქელაძე; ამირან ხალვაში; დავით გორგოძე; ნიკოლოზ ცაცანიდი; რამიზ შაქარაძე; ლია ხარაზი
კრიტიკული მედიცინა / ქობულეთის ჰოსპიტალი
ვიდეოს ნახვა
კობა შანავა; კახა ქაშიბაძე; ნიკოლოზ რთველიაშვილი; მერაბ ნაკაშიძე; ვახტანგ ქერქაძე; მარიამ სვანიძე; არჩილ კუჭავა; ედიშერ თოდუა; ლევან ქოიავა; თეიმურაზ შათირიშვილი; ლუკა ჯაში; გიორგი ჯაფარიძე; ნათია ბოლოთაშვილი; ანტონი გოლან ეიშტოვერ; მაკა კობახიძე; თათული
ჰეპატოლოგია / კავკასიის მედიცინის ცენტრი; ივანე ბოკერიას სახელობის ჰოსპიტალი
ვიდეოს ნახვა
გია ბენაშვილი, ერეკლე მოსიძე, თორნიკე კაპანაძე, ვანო აბულაშვილი, დიანა ფოცხვერაშვილი და მეგი გეორბელიძე
ქირურგია / ი. ციციშვილის სახელობის ბავშვთა ახალი კლინიკა
ვიდეოს ნახვა
არჩეულია: 0 ნომინაცია
დარჩენილი ასარჩევი ნომინაციები (8)

შეიყვანეთ თქვენი პირადობის ნომერი